טריפאלה: תוסף תזונה איורוודי לניקוי רעלים

3 השיטות ה'רגילות' לניקוי הגוף מרעלים

יש 3 שיטות נפוצות לניקוי הגוף מרעלים –
1. תזונה: בדרך כלל תזונה טבעונית, דיאטת אלימינציה, דיאטת אורז, צום מיצים, וכד'.
2. התעמלות: כדי להזרים את הדם ולעזור למערכת לפלוט את הרעלים שהצטברו ברקמות.
3. הורדת לחץ וניקוי רעלים רגשי: למשל עי מדיטציה, עי טיפול בכעסים, וכד'. מצב של סטרס יוצר בגוף עודפי קורטיזון שנחשבים אף הם לרעילים לגוף, ולכן טכניקות רגשיות של הורדת סטרס עוזרות לגוף לשקם את עצמו.
 
אבל בינינו – במקום תזונה נכונה, התעמלות ומדיטציה - נכון שיותר קל לקחת כדור?
אז בהודו המציאו כדור כזה (:
 

טריפאלה: תוסף תזונה של האיורוודה לניקוי הגוף מרעלים

ברפואה ההודית, האיורוודה, משתמשים ב'טריפאלה' לניקוי רעלים.
משמעות השם טרי = שלוש, פלה – פירות. זוהי תערובת של 3 פירות, שמשמשת לניקוי רעלים, ולאיזון הגוף, והיא אחת מה'תרופות'  הנפוצות ברפואה ההודית.
בדרך כלל אני ממליצה ניקוי רעלים בטכניקות ה'רגילות' של תזונה נכונה, התעמלות ומדיטציה, אבל פעמיים בשנה מאוד כדאי להוסיף את הטריפאלה כדי לתמוך בניקוי הרעלים.
 
מאמר מצויין על הרכבו של הפרי מאת המטפל יגאל קוטין יש בלינק הזה.
המאמר מפורסם באתר של ברא צמחים, שגם מוכרים צמחי מרפא לניקוי רעלים.
היתרון של ברא, כמובן, הוא שהם בארץ - ולכן הרכישה מהירה יותר.
החיסרון הבולט הוא המחיר.
טריפאלה שקונים בארץ עולה בערך פי 4 מטריפאלה שקונים בחו"ל,
בעיקר אם משווים את מספר הקפסולות ואת כמות החומר הפעיל בכל קפסולה.

איפה קונים טריפאלה בזול + קופונים

הכי פשוט – אם את רוצה שארכוש עבורך טריפאלה: 180 טבליות במשקל של 1 גרם כל אחת ובמחיר של 120 שח (או 90 שח ללא מספר מעקב לדואר) – שלמי בלינק הזה 120 שח, או בלינק הזה 90 שח.
 
אם את רוצה לקנות טריפאלה בעצמך – ממליצה לך לעשות כמוני. אני את תוספי התזונה שלי קונה מחו"ל – יש שם מבחר הרבה יותר גדול של חברות מאוד טובות, והמחירים נמוכים משמעותית מאשר בארץ.
אפשר לבדוק באתר, לפי הלינק שצרפתי למטה ולמצוא עוד חברות שמוכרות טריפאלה, או תוספי מזון אחרים. אני, על כל פנים, לאחר השוואת מחירים, מוצרים, כמויות וחברות, בחרתי בסוף לקנות מוצר של חברת אייהרב.
אם נרשמים דרכי מקבלים קופון הנחה לקניה הראשונה + החזר של 10% מכל קניה שנשמר כהנחה עבור הקניה הבאה.
כדי להרשם דרכי צריך להכנס דרך הקישור הזה, ללכת ל sign in למעלה מימין, ללחוץ על create a new account, למלא את כתובת המייל – וההנחה שלך.
באתר יש מוצרים שונים של חברות שונות, כך שאפשר לבחור בדיוק את המינון ואת הכמות של טריפאלה שמתאימה לך.
אם זה יקל עליך – אפשר לשלוח לי מייל, כדי שארשום אותך לאתר + אזין לך את ההנחה + אמליץ לך על מוצרים,
או, כפי שהצעתי קודם – לשלם לי, ואני ארכוש עבורך את המוצרים. שלמי בלינק הזה 120 שח, עבור 180 טבליות טריפאלה במשקל של 1 גרם כל אחת,  או בלינק הזה 90 שח - ללא מספר מעקב לדואר.
 

השוואת מחירים של טריפאלה בין הארץ לחו"ל

רק לשם השוואה - בדקתי כמה עולה בארץ טריפאלה, והמחיר בארץ יוצא בערך פי 5. יש פה הרבה פחות חברות, אבל רק לדוגמא: מוצר של חברה פחות טובה, 120 קפסולות, שמכילות רק 500 מ"ג כל אחת, והמחיר: 70 שח. או מוצרים של חברה יותר טובה, אבל אז המחיר קופץ ל 160 שח.
במלים אחרות: שליש עד עשירית מחיר...
 

מתי לעשות ניקוי רעלים עם טריפאלה לפי האיורוודה

במערב לא מתייחסים לעונות השנה כשעושים ניקוי רעלים.
יחד עם זאת, עם הזמן והנסיון למדתי שכדאי ללמוד גם מהמזרח. לפי האיורוודה, הזמנים המומלצים לניקוי רעלים ולשימוש בטריפאלה הם בעונות המעבר - בסתיו ובאביב.
ניקוי הגוף מרעלים 'מנקה' את הגוף ממה שצברנו בחורף, ומכין אותו קליל יותר לקראת העונה החמה, או לחליפין – מאזן ומצנן את הגוף לאחר הקיץ ומחזק אותו לקראת החורף.
 
הכמות במוצר שאני קונה, מספיקה בדרך כלל ל 4-3 אנשים שעושים את ניקוי הרעלים במשך כחודש, או במלים אחרות – בדרך כלל נשאר לי מספיק מהעונה הקודמת, ואם לא – אני קונה מראש, כדי שיהיה לי בבית כשמתחיל קצת להתקרר אחרי הקיץ, או קצת להתחמם אחרי החורף, כי המשלוח לוקח כשבועיים.

שיהיה לבריאות, והנה שוב הלינק להרשמה
 
חינם!!! רוצה את המדריך לתזונה נכונה ולניקוי רעלים?
©מיכל רון, מרץ 2014

מאמרים קשורים: 

הצהרה: מיכל רון איננה רופאה, תזונאית, דיאטנית או נטורפתית, ושירותי היעוץ והליווי מתבססים על ידע אישי ונסיון מצטבר. יש לראות את הכתוב באתר זה כהמלצה בלבד, ובשום אופן אין לראות בו תחליף לטיפול מסוג כלשהו.