4 תוספי תזונה לטיפול טבעי בתת פעילות בלוטת התירואיד

תוספי תזונה מומלצים לטיפול בתת פעילות של התירואיד

תת פעילות של בלוטת התריס - התירואיד, גורמת לחולשה, עייפות, סחרחורות, ותסמינים נוספים. הטיפול התרופתי הרגיל הינו אלטרוקסין, תרופה שמורידה את פעילותה הטבעית של בלוטת התריס, ושצריך להמשיך ולקחת אותה לכל החיים.
טיפול טבעי, לעומת זאת, עי תוספי תזונה טבעיים, תומך בתירואיד שלך, במקום לנסות ולעשות במקומה את העבודה, וכך עוזר למערכת ההורמונאלית שלך לחזור למצב תקין, במקום לשתק אותה.
 

4 תוספי תזונה מומלצים לטיפול טבעי בתת פעילות התירואיד

4 תוספי התזונה המומלצים הם תירוזין, יוד, סלניום וויטמין E.
ישנם גם תוספי תזונה שמאחדים את כל התוספים ביחד, ועושים את נטילת התוספים לפשוטה יותר, אבל אם ידועה לך הסיבה לתת פעילות בלוטת התריס שלך – אולי תעדיפי לקחת את כל אחד מהתוספים בנפרד.
1. תירוזין / L-TYROSINE היא חומצת אמינו, המרכיבה את רוב ההורמונים של התירואיד. אספקת אבן בניין שכזו תומכת בפעילותה של בלוטת התריס.
2. יוד – הוא אבן הבניין השניה להורמונים של התירואיד. את היוד אפשר להשיג ממקורות שונים. המקור הפשוט ביותר הוא, אולי אצות קלפ – אם רוצים תוסף תזונה, אבל אפשר גם לאכול אצות, או לקחת את היוד כמות שהוא כתוסף.
3. הסלניום עוזר אף הוא לתיפקוד יעיל של התירואיד, והוא אחד החומרים החזקים ביותר למניעת סרטן. אפשר לקחת סלניום כתוסף תזונה, ואפשר גם לאכול 3 אגוזי ברזיל כל יום.
4. ויטמין E מייעל את פעילותה של בלוטת התריס, ולכן כדאי לקחת גם אותו. גם כשלוקחים מולטי ויטמין מינרל – בדרך כלל הוא אינו מכיל מספיק ויטמין E, ולכן זהו תוסף תזונה שכדאי כמעט לכולם לקחת, ולא רק לסובלים מתת פעילות של התירואיד. כשרוכשים ויטמין E – כדאי להקפיד לרכוש ויטמין E ממקור טבעי.

 
חבילת תוספים של שלושתם, 60 עד 100 קפסולות,
בכמות חומר פעיל יפה בכל קפסולה תעלה לך 320, כולל משלוח. הנה הלינק לתשלום
אם את פוחדת שלא תזכרי לאכול אגוזי ברזיל, או אם את מעדיפה לקחת סלניום כתוסף
ולהוסיף אותו לחבילה - זה יעלה סהכ 360 כולל משלוח. הנה הלינק לתשלום
 

איפה לקנות תוספי תזונה לתירואיד בזול

הבעיה העיקרית עם רכישה של תוספי תזונה – לטיפול בתת פעילות התירואיד, או בכל בעיה אחרת, היא מחירם היקר. בעוד שקופות החולים מסבסדות באחוז ניכר מאוד את רוב התרופות, תוספי התזונה – שמהווים טיפול בריא יותר, טבעי יותר, ותכופות גם יעיל יותר, אינם מסובסדות, ולכן מחירם גבוה מאוד יחסית.
אבל – אם משווים את מחירי התוספים בחול למחירי התוספים בארץ, מסתבר שאפשר לרכוש בחו"ל בחצי מחיר תוספים טובים יותר.
 

קניית ויטמינים מחול – איך עושים את זה

בסהכ – די פשוט!
הדרך הכי פשוטה היא לכתוב לי דרך הלינק הזה כדי שארשום אותך ואמליץ לך על תוספים, כך שתקבלי הנחה עבור הקניה הראשונה + 10% מצטברים על כל קניה לרכישה בפעם הבאה,
ואפשר גם לעשות את זה לבד.
אפשר להרשם ישירות באתר, שלא דרך הלינק שלי, אבל אז מקבלים הנחה נמוכה יותר, וחבל.
נכנסים דרך הלינק הזה וממלאים את הפרטים – חינם, והם לא שולחים דואל ספאם. כך מקבלים אוטומטית את ההנחה + הצבירה של 10% מהסכום לרכישה הבאה. אין סכום מינימום שצריך לקנות כדי לקבל את ההנחה, אבל אם נרשמים דרכי וקונים ביותר מ 20$ מקבלים הנחה נוספת.
 
בסוף, לפני שמשלמים, בדרך כלל תראי שההנחה מוזנת אוטומטית,
אבל ליתר ביטחון, אני תמיד מכניסה גם את קוד הקופון UHI126.
 
את החיפוש אחר המוצרים עושים בשורה הריקה למעלה באמצע,
אבל אם מעדיפה – אני יכולה כשאני רושמת אותך וגם להמליץ לך על מוצרים.
 
באתר אפשר לרכוש מוצרים של חברות שונות, לפי הכמות והמחיר שמתאימים לך.
אם נתקלת באיזושהי בעיה תמיד אפשר לפנות אלי בלינק הזה.
 
שיהיה לבריאות ותרגישי טוב (:
© מיכל רון, מרץ 2013
 
 

הצהרה: מיכל רון איננה רופאה, תזונאית, דיאטנית או נטורפתית, ושירותי היעוץ והליווי מתבססים על ידע אישי ונסיון מצטבר. יש לראות את הכתוב באתר זה כהמלצה בלבד, ובשום אופן אין לראות בו תחליף לטיפול מסוג כלשהו.